Fryzury na zimę 2020

Styliści fryzur w każdym sezonie proponują nam nowoczesne fryzury, zgodne z najnowszymi, światowymi trendami. Jakie będą modne podczas tegorocznej zimy? Okazuje się, że rządzić będzie prostota. Zapominamy o cieniowaniu włosów i fantazyjnych koloryzacjach. Do lamusa odchodzi już ombre i sombre, a nawet delikatne refleksy. W tym sezonie modne będą proste cięcia i jednolite kolory.

Jakie fryzury polecają styliści?

Im włosy dłuższe, tym lepiej, potwierdza niejeden fryzjer. Warszawa Ursynów czy każda inna dzielnica tego miasta może pochwalić się co najmniej kilkoma renomowanymi zakładami, w których pracują najlepsi styliści. To właśnie do nich warto zapisać się na wizytę, by uzyskać najlepszą, dopasowaną do indywidualnych preferencji, a nawet stylu życia fryzurę.

Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja

Włosy mają być przede wszystkim zdrowe, zadbane, lśniące. Modna będzie długość za łopatki, na salony wraca też gęsta grzywka. Rezygnujmy ze zbytnich zdobień, zostawmy je na specjalne okazje, na przykład karnawał. Na co dzień sprawdzą się włosy po prostu rozpuszczone, dokładnie rozczesane, można je też związać w tradycyjny „koński ogon”. Im prościej, tym lepiej. W niepamięć odchodzą też loki, a nawet zagęszczanie włosów. Najmodniejsza jest natura, a koloryzacja ma być najbardziej zbliżona do typowych tonacji.

Pamiętajmy jednak, by fryzurę zawsze dopasowywać do własnych potrzeb. Aktualne trendy nie zawsze będą przecież odpowiadać indywidualnym możliwościom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *