Ubrania na zaawansowaną ciążę

bluzka ciążowa torelle

Brzuch w ostatnim trymestrze ciąży jest już naprawdę pokaźny, a przyszła mama raczej nie ma już szans, by nosić swoje ubrania sprzed tego wyjątkowego okresu. By czuć się komfortowo, a przy tym bezpiecznie, musi nabyć specjalne ubrania ciążowe. Na szczęście polscy producenci oferują dzisiaj szeroki wybór modnych, jakościowych egzemplarzy różnego rodzaju.

Jakie ubrania wybrać?

Najlepiej sprawdzają się ubrania oversize. To luźne sukienki ciążowe na lato, szerokie bluzki, spódnice w stylu boho. Młoda mama będzie mogła je spokojnie nosić także po porodzie. Należy pamiętać, by nie inwestować zbyt dużo pieniędzy w ubrania ciążowe, ponieważ nie wszystkie przydadzą się, kiedy brzuch będzie miał już standardowy rozmiar. Z całą pewnością można jednak kupić kilka sukienek, spódnicę i spodnie z elastycznych pasem.

Zwróć uwagę na jakość

Przyszła mama powinna pamiętać też o jakości nabywanych elementów garderoby. Liczy się nie tylko design, ale też materiał, z jakiego została wykonana sukienka czy spodnie. Najlepiej sprawdza się bawełna organiczna, która jest nie tylko wygodna, ale też w pełni bezpieczna. Nie wywoła podrażnienia ani alergii, a sam materiał jest miły w dotyku. Idealnie jest nabyć kilka produktów tego rodzaju, ale najlepszej jakości niż marnować pieniądze w dużą ilość ubrań tej wątpliwej i niewiadomego pochodzenia. Odradzamy też produkcję chińską, o wiele bardziej doceniać powinno się rodzimych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *