Laserowe usuwanie wąsika

Laser lightsheer desire

O ile owłosienie na twarzy w przypadku mężczyzn jest sprawą całkowicie naturalną to jeśli występuje u kobiet wywołuje nie lada problem. Niestety, w wyniku zaburzeń hormonalnych czy zwyczajnie zbyt dużej ilości progesteronu z zarostem tego typu boryka się spora rzesza pań. 

Najczęściej występującym rodzajem owłosienia jest wąsik. Ten nie tylko szpeci delikatną twarz, ale niejednokrotnie odbiera pewność siebie i wpędza w kompleksy. Tak naprawdę jedynym, skutecznym sposobem na jego pozbycie jest laserowe usuwanie wąsika. To innowacyjna metoda, dzięki której raz na zawsze można pozbyć się niechcianego zarostu.

Z depilacji laserowej mogą korzystać kobiety, u których wąsik jest wyraźnie widoczny – najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku włosków ciemnych i gęstych. Chociaż zabieg trzeba najczęściej wykonywać kilkakrotnie (od 3 do 5 razy) to płeć piękna ceni go sobie za trwałość rezultatów i ogromny komfort.

Laser lightsheer desire jest doskonałym sposobem na uzyskanie idealnego wyglądu. Panie nie muszą już tracić czasu na usuwanie wąsika pęsetą czy maszynką do golenia. Te zabiegi trzeba powtarzać cyklicznie, często są bolesne i podrażniają delikatną skórę nad górną wargą ust. Depilacja laserem jest natomiast zabiegiem nieinwazyjnym, którego efekty są trwałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *