Jak mieć proste włosy?

fryzjer warszawa ursynów

Zazwyczaj jest tak, iż posiadaczki prostych, sztywnych włosów marzą o bujnych lokach natomiast te, których włosy się kręcą z chęcią miałyby proste włosy. Na szczęście w dobie tak rozwiniętej technologii i dostępności wszelakich środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji włosów wszystko jest możliwe.

Zabiegi u fryzjera na proste włosy

Aby mieć proste włosy najlepiej udać się do dobrego salonu na keratynowe prostowanie. To zabieg, który przeprowadzać może tylko doświadczony fryzjer. Waszawa Urysnów to miejsce, gdzie na pewno znajdziemy specjalistę, który wykona keratynowe prostowanie. Włosy po nim będą nie tylko idealnie proste, ale również staną się gładkie i lśniące.

Na czym polega sam zabieg? Sam zabieg trwa średnio 2 godziny i składa się z kilku etapów. Po pierwsze włosy zostają umyte specjalnym szamponem, który powoduje otwarcie łusek każdego włosa. Po ich wysuszeniu fryzjer nakłada keratynę na cienkie pasma włosów specjalnym pędzelkiem. Po tym zabiegu należy odczekać jakieś 30 minut i ponownie wysuszyć włosy. Na koniec stylista prostuje włosy prostownicą.

Warto wiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który kosztuje średnio 500 złotych a jego efekty widoczne są nawet przez 5 miesięcy. Najlepsze efekty uzyska się również kiedy klienta będzie stosować się ściśle do zaleceń fryzjera i dbać o codzienną pielęgnację włosów wskazanymi przez niego kosmetykami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *