Kobiecy manicure – inspiracje na lato

przedłużanie paznokci Warszawa

Kobiece dłonie zawsze powinny być zadbane. Nie ma jednak wątpliwości, że malowanie paznokci jest dla nich często zabiegiem żmudnym. Na manicure trzeba przeznaczać sporo czasu, do tego powtarzać go regularnie.

To istotne szczególnie latem, kiedy dłonie poddawane są intensywnej eksploatacji: kąpiele w basenie, piasek na plaży czy choćby pikniki na łonie natury nie sprzyjają ich estetyce. Latem jesteśmy o wiele bardziej aktywne, przez co nasze paznokcie mogą cierpieć. Rozsądną opcją wydaje się więc wizyta u kosmetyczki, która sprawi, że dłonie będą zadbane przez co najmniej kilka tygodni.

Szczególnie latem stylistki paznokci oblegane są przez panie, które chętnie wykonują przedłużanie paznokci albo manicure hybrydowy. Warszawa może pochwalić się multum profesjonalnych salonów, w których takowe można realizować.

Hitem tegorocznego lata jest oczywiście baby boomer, czyli manicure, który szybko zajął miejsce tradycyjnego manicure francuskiego. Modne będą też wszelkie pastele i kolory neonowe. Wraca uwielbiany kształt migdałków, chociaż nadal modne będą też paznokcie kwadratowe. Latem można pozwolić sobie na nieco dłuższe paznokcie. Kobiety, które posiadają kruchą i delikatną, podatną na łamanie płytkę paznokcia, mogą ją przedłużyć żelem bądź akrylem. Lepiej nie przyklejać tradycyjnych tipsów, by nie pogorszyć stanu naturalnych paznokci. Nadal większość pań decyduje się na hybrydę i nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież to ten typ manicure pozwala utrzymać nieskazitelny design dłoni przez kilka tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *