Przyjęcie urodzinowe z motywem!

balony na roczek

Bez względu na to, które urodziny obchodzi nasze dziecko, jeżeli zdecydujemy się na wyprawienie przyjęcia z tej okazji, warto zadbać o to, by sala była odpowiednio udekorowano i dało się poczuć wyjątkowy klimat. Pomysłów na ozdoby w sieci można znaleźć tysiące, ale jesteśmy w stanie wyróżnić 2 typy dekoracji – uniwersalne oraz z motywem przewodnim. Trzeba przyznać, że wyprawienie przyjęcia w konkretnych klimatach cieszy się coraz większą popularnością, a takim motywem może być niemal wszystko – ulubiony bohater z bajki, miejsce na świecie, kolor, wzorki itd. Najlepiej, jeżeli odpowiada on zainteresowaniom solenizanta lub solenizantki. Jeżeli jest to małe dziecko, na pewno przez długie lata będzie wspominało swoje urodziny w stylu ulubionej bajki. Można pójść nawet krok dalej i nie ograniczyć się jedynie do wystroju sali w takim klimacie, a nawet na zaproszeniach umieścić informację o motywie i zachęceniu do przyjścia we wpisującym się w temat przebraniu.

Jeżeli motyw przewodni jest już wybrany, można zabrać się za dekorowanie miejsca przyjęcia. Rozplanuj je w taki sposób, aby stół znajdował się w centrum, ponieważ to właśnie w tym miejscu spędza się początek imprezy. Na stole możemy postawić tematyczne serwetki, talerzyki, kubeczki, a gościom zaserwować kolorowe czapeczki z ulubionymi bohaterami książek i bajek. Nie zapomnijmy także podkreślić wieku solenizanta – strzałem w dziesiątkę są balony na roczek lub dowolne inne balony cyfry. Pod sufitem nie może oczywiście zabraknąć serpentyn.

Gościom, którzy przychodzą na imprezę, trzeba oczywiście zaserwować jedzenie. Tutaj też mamy pole do popisu, bo nie muszą to być standardowo chipsy i cukierki w miskach i ewentualnie jeden ciepły posiłek. Jeżeli dzieciaki chcą słodycze, można pochować je w różnych zakamarkach, albo urządzić konkurs z kijem i piniata. Dla najmłodszych fajnym urozmaiceniem będzie kelner, który także będzie przebrany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *