Filtrowana woda z baniaków czy dystrybutorów bezbutlowych?

dystrybutory bezbutlowe

Zdajemy sobie sprawę, że woda bezpośrednio z kranu może nie być idealnej jakości. To właśnie dlatego coraz popularniejszy staje się dystrybutor na wodę. O ile jeszcze do niedawna największym zainteresowaniem cieszyły się te, które wykorzystywały wodę filtrowana z baniaków, tak dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się bezbutlowe dystrybutory do wody.

Wszystko dlatego, że dystrybutor na wodę z baniakiem wymaga jego wymiany, kiedy woda się skończy, a baniaki trzeba też dodatkowo magazynować. Tu pojawia się także problem z dostępnością, bo ktoś musi czuwać nad zamówieniami wody, by ta była stale dostępna.

W przypadku dystrybutorów bezbutlowych takie problemy nie istnieją. Filtry podłączone są bezpośrednio do systemu wodociągów, skąd pobierają wodę bez żadnych ograniczeń. Co więcej, serwowana woda może być zawsze idealnie schłodzona albo gorąca, według indywidualnego zapotrzebowania. Te najnowocześniejsze sprzęty oferują także wybór wody pomiędzy tą niegazowaną a gazowaną. Wystarczy tylko dobrać właściwy dystrybutor wody. Cena takiego sprzętu niewiele różni się od dystrybutora na baniaki. To inwestycja na lata, która z całą pewnością szybko się zwróci i da dodatkowy komfort stałego korzystania z idealnej jakości wody pitnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *