Keratyna czy botoks

salon fryzjerski poznań

Każda kobieta dba zarówno o wygląd swojego ciała jak i włosów.  Aby włosy były piękne, lśniące i zdrowo wyglądające warto korzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich jakie może nam oferować tylko wysokiej klasy salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele takich miejsc i będziemy mogli oddać swoje włosy w ręce najlepszych specjalistów.

Decydując się na zabieg w salonie fryzjerskim najczęściej bierzemy od uwagę dwie opcje keratyna oraz botoks na włosy. Oba te  zabieg przynoszą bardzo wyraźne rezultaty w postaci odżywionych włosów, a także poprawiają ich wygląd. Dzięki tym zabiegom pasma naszych włosów są gładkie, lśniące i miękkie. I w zasadzie podobieństwa tych dwóch zabiegów kończą się tylko na efekcie końcowym. Cały przebieg tych zabiegów oraz technologia i mechanizm wnikania preparatów w głąb włosa jest zupełnie inny.

Keratynowe prostowanie włosów – botoks

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który powoduje zmianę struktury włosa, jego celem jest uzyskanie włosów idealnie prostych i gładkich, natomiast botoks włosów to zabieg który ma za zadanie odżywić włosy i odbudować je od wewnątrz  po zabiegach fryzjerskich keratyną.  W żaden sposób nie ingeruj on w budowę oraz strukturę włosa jednak efektem odżywienia włosów jest również to, że pasam stają się gładkie i proste, a przy tym lepiej się układają.

Jeżeli udajemy się do salonu fryzjerskiego z zamysłem odbudowy, regeneracji i odżywienia swoich włosów licząc również na efekt włosów w wyprostowanych jednak nie mamy pojęcia który zabieg będzie dla naszych włosów w najlepszy, to zadaniem dobrego fryzjera jest przeprowadzenie wywiadu oraz dokonanie analizy włosów, a także zapoznanie się z naszymi oczekiwaniami i dopiero n podstawie tych kilku fryzjer jest w stanie zaproponować nam rozwiązanie które będzie dla naszych włosów najlepsze i spełni nasze oczekiwania. Warto zadem udać się do profesjonalnego salonu ponieważ tylko wtedy zabieg będzie odpowiednio dobrany, a przy tym również zostanie przeprowadzony w prawidłowy sposób z zastosowaniem najlepszych środków, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się długotrwałym i zniewalającym efektem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *