Ile par butów mają Polki?

buty karino

Nie ma wątpliwości, że to panie uwielbiają zakupy. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę Polki, trzeba przyznać, że nie wpadamy w aż taki „szał zakupów”, jak Włoszki, Francuski czy Amerykanki. Nie da się jednak ukryć, że uwielbiamy wizyty w galeriach handlowych, a na ubrania czy buty jesteśmy w stanie wydać naprawdę dużo.

Jaka jest średnia europejska a jaka polska?

Okazuje się jednak, że nasza średnia europejska nadal jest zaniżona. Rocznie przeciętna Polka wydaje około 1300 złotych na ubrania, kosmetyki i buty, podczas gdy jej zachodnie sąsiadki przeznaczają na ten cel nawet kilka razy więcej. Realizując zakupy, nadal zwracamy ogromną uwagę na cenę, chociaż zmienia się tendencja w zakresie jakości. Nabywamy ubrania i buty coraz bardziej wartościowe.

To właśnie buty są wielką miłością Polek i na nie możemy wydać najwięcej. Statystyczna Polka ma w swojej garderobie przynajmniej po dwie pary butów na każdy sezon, natomiast nie kupujemy tych samych modeli obuwia na każdą zimę czy jesień. Dobre czółenka Karino nosimy nawet kilka lat. Wszystko dlatego, że stawiamy raczej na klasykę, więc ponadczasowe buty są zawsze modne.

Polki i Polacy stawiają na jakość butów

Wybieramy buty dobrej jakości, najczęściej skórzane, takie, jakie proponuje na przykład Karino. Półbuty, kozaki czy szpilki, odnośnie fasonu nie ma to zupełnie żadnego znaczenia. Nie ma wątpliwości, że kochamy buty, gdyby było nas stać, nabywałybyśmy znacznie więcej ich par.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *