Dylemat: odżywka do rzęs, czy ich przedłużenie?

poprawa wygląda rzęs

Jeśli chodzi o wydłużanie rzęs, popularne są dwie metody: przedłużanie i odżywki do rzęs. Ale która z nich jest lepsza? Przedłużanie volumized hair to szybki ratunek dla Twoich rzęs i możesz je znacznie poprawić, ale czy to bezpieczne? Z drugiej strony odżywki do rzęs to naturalny sposób na wydłużenie rzęs, ale czy faktycznie działają? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania, masz szczęście – nieco na to spojrzymy!

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się przedłużanie rzęs Revitalash Advanced. To szybki sposób na ekstra długie, pełne rzęsy, dlatego wiele kobiet decyduje się na ich stosowanie, ale przyjrzyjmy się, czym tak naprawdę jest przedłużanie rzęs.

Jak działa przedłużanie rzęs?

W rzeczywistości jest bardzo podobne do przedłużania włosów i dalekie od tego, co zapewnia i jak działa serum do brwi. Pojedyncze rzęsy są doklejane do Twoich naturalnych rzęs, aby były dłuższe i pełniejsze. W przeciwieństwie do sztucznych rzęs, w których przykleja się pełny zestaw rzęs. Sztuczne pojedyncze rzęsy mogą być wykonane z jedwabiu lub materiałów syntetycznych, dlatego różnią się ceną.

Cena przedłużania rzęs jest różna i zależy od tego, gdzie je robisz, jaki rodzaj materiału do rzęs wybierzesz i ile chcesz zainstalować. Jednak prawda jest taka, że przedłużanie rzęs nie jest tanie, jeśli chcesz uzyskać świetne rezultaty. Przedłużanie rzęs to metoda półtrwała, co oznacza, że utrzymują się około dwóch do trzech tygodni. Po tym musisz je dorobić. Rzecz w tym, że pojedyncze rzęsy są przyczepione do prawdziwych rzęs, co oznacza, że rosną i wypadają razem z nimi. Dlatego po kilku tygodniach należy ponownie przykleić poszczególne rzęsy.

Czy odżywki do rzęs naprawdę działają?

Jedno z pierwszych pytań, jakie zadaje sobie każda z nas, jeśli chodzi o odżywki do rzęs, brzmi: czy naprawdę działają? Niestety, ich odpowiedź nie jest prosta, tak lub nie, ponieważ zależy to od serum i tego jaki ma sposób na naturalnie podkręcone rzęsy. Jednak chociaż istnieje wiele odżywek do rzęs, które tak naprawdę nie spełniają swojego zadania i są stratą pieniędzy, są takie, które naprawdę działają i zdecydowanie warto ich używać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *